Grupa SPORTNET,  w której skład wchodzą: SPORTNET-SKI – wyjazdy narciarskie, SKI-MAXX – Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, SPORTNET- wyjazdy sportowe dla aktywnych, Twój Trener Personalny Kraków – plany treningowe, diety, zdrowy styl życia, BEST – nauka gry w tenisa.

Firma SPORTNET powstała w 1998 roku z połączenia pasji do sportu i zamiłowania do turystyki.

SPORTNET to też społeczność, zrzeszająca ludzi o podobnych zamiłowaniach, uwielbiających aktywność i podróżowanie. Dołączają do nas ludzie z różnych stron kraju, a nawet świata, i zostają z nami, ponieważ to właśnie z nami mogą realizować swoje sportowe pasje w sposób profesjonalny, ciekawy, zabawny oraz – co najważniejsze – bezpieczny.

Naszą misją jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność sportową, dobrą zabawę i pozytywne nastawienie do świata.

*PASJA*LOKALIZACJE*BEZPIECZEŃSTWO*ZDROWIE*SPORT*EMOCJE*

Miłość do sportu i zdrowego sposobu na życie, gwarantują pasję i zaangażowanie jakie wkładamy w każdy organizowany przez nas wyjazd i w każdy pojedynczy trening.

Starannie wybieramy miejsca, w które jeździmy. Ponieważ zawsze jesteśmy i aktywnie uczestniczymy w naszych wyjazdach, to decydujemy się na miejsca, w których sami chcemy bawić się i trenować.

Każdy uczestnik naszych wyjazdów ma mozl.iwość wykupienia za naszym pośrednictwem rozszerzonego ubezpieczenia TUiR.

Dbałość o zdrowie całego organizmu, holistyczne podejście do człowieka i zwracanie uwagi na równomierny oraz harmonijny rozwój są naszą dewizą.

Sport jest naszą pasją od lat. Bez niego nie wyobrażamy sobie życia. Czynne uprawianie sportu jest jednym z warunków zdrowia i długiego szczęśliwego życia.

Bogata oferta wyjazdowa z niezliczonymi atrakcjami animacyjnymi, to coś co przyciąga do nas coraz więcej pasjonatów, sportu, zdrowia i radości.

Nasza Kadra
skręt

Jacek

Od wczesnego dzieciństwa związany ze sportem. W czasach przedszkolnych uprawiał narciarstwo zjazdowe i jazdę figurową na łyżwach. W podstawówce trenował: lekkoatletykę, piłkę siatkową i hokej na lodzie. Od 16 roku życia instruktor narciarstwa alpejskiego. Aktualnie: instruktor narciarstwa SITN PZN, instruktor Tenisa Ziemnego, Instruktor Piłki Siatkowej, Trener Personalny, Jachtowy Sternik Morski, Nurek Ratownik. Posiada już ponad 30 letnie doświadczenie w nauczaniu narciarstwa dorosłych i młodzieży. W roku 2014 podczas cało sezonowej pracy w ośrodku „ Czarna Góra” został wybrany najlepszym instruktorem szkoły narciarskiej! Co go mocno wyróżnia? Cierpliwość i spokój. Dba o każdy najdrobniejszy szczegół, nie zapominając że trening ma być przede wszystkim wspaniałą przygodą, niosącą za sobą radość i zabawę. Wspaniała technika narciarska powoduje, że nie chcesz oderwać wzroku od jego jazdy i wpadasz w zadumę „czy ja też tak będę jeździł”…. Szczęśliwi ci co mają okazję być uczeni przez Naszego MISTRZA!

Tomek

Tomek

Mieszka w górach, kocha góry, stąd jego działalność jest „górzysta” Wieloletni instruktor narciarstwa zjazdowego, współwłaściciel wypożyczalni nart SKI-MAXX, przez wiele lat współwłaściciel szkoły narciarskiej na „Czarnej Górze”. Organizator kilkunastu wyjazdów na narty zagranicę, głównie w ALPY. Jego pasją oprócz narciarstwa jest tenis ziemny. 10 letni Kierownik-koordynator-trener największej firmy organizującej wczasy-obozy tenisowe w Polsce „Tenis Travel”. Posiada ogromne 20 letnie doświadczenie trenerskie , organizatorskie oraz zawodnicze, jako grający trener „ amator”, wygrał do tej pory 88 turniejów na różnych szczeblach, także międzynarodowym. Uczestniczył także w Narodowych Mistrzostwach Polski gdzie zajął w kat +40 5 miejsce. W młodości uprawiał piłkę nożną, piłkę ręczną oraz lekkoatletykę, dzięki czemu posiada bogatą wiedzę z zakresu przygotowania sprawnościowego. Jako 19 latek zdobył Mistrzostwo Polski LZS juniorów w biegu sprinterskim na 100m. "Narty i góry to ukojenie dla mojej duszy i ciała. Białe szaleństwo i widoki. Ten sport jest tak fantastyczny i ma to do siebie, że nigdy nie jest za późno na naukę. Wystarczą chęci, trochę odwagi i dobre towarzystwo. Co roku nie mogę doczekać się zimy a w szczególności wyjazdów narciarskich. Jest na nich wspaniale!"

filip

Filip

Swoją przygodę ze sportem rozpoczął mając 9 lat w klubie Start Wisła w Toruniu. Następnie przeniósł się do klubu Elana Toruń. Uprawiał tenis ziemny zawodniczo do 16 roku życia. Od 19 roku życia brał udział w turniejach amatorskich na kortach toruńskich, odnosił sukcesy zarówno w singlu i deblu, kilkukrotnie wygrywał cykl turniejów. Grał w lidze deblowej, którą kilkukrotnie wygrywał. Od 20 lat prywatnie szkoli głownie dzieci i młodzież. Regularnie jeździ na rowerze, gra w siatkówkę. Lubi „ zdrowo” zjeść. Jako absolwent Wyższej Szkoły Dziennikarskiej lubi rozmawiać na każdy temat! Nasz „prasowiec" Uwielbia góry, bardzo lubi spędzać czas na nartach! Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach i konferencjach trenerskich. Przygotowuje się do egzaminów PZN I SiTN. Odpowiedzialny, zawsze uśmiechnięty," tryska i zaraża" pozytywnym nastawieniem. Dodając jego ogromne zaangażowanie na treningu, mamy obraz prawie idealnego trenera-instruktora któremu każdy odda bez najmniejszych „ale” swoje najukochańsze dzieci.

Janek

Janek

Nauczyciel akademicki AWF, wychowawca i pedagog z wieloletnim doświadczeniem, instruktor narciarski z uprawnieniami PZN. Kierownik wyszkolenia narciarskiego na licznych obozach, kursach i specjalizacjach. Prowadził szkolenia w kraju i poza granicami między innymi w austriackiej szkole narciarskiej w Tyrolu. Pasjonata i propagator wszelkich form aktywności ruchowej w szczególności sportów zimowych, instruktor łyżwiarstwa, miłośnik i instruktor tenisa ziemnego.

Dani

Daniela

Stok narciarski poznała jeszcze w czasach „wózeczkowych”. Na nartach pierwszy raz stanęła w wieku 3 lat, a do profesjonalnej szkoły narciarskiej dołączyła w wieku lat siedmiu. Od tej pory każdą zimę spędza na dwóch deskach. Obecnie jest w trakcie przygotowań do egzaminu na Instruktora PZN. Jej największym atutem, poza doskonałą techniką jazdy, jest olbrzymia cierpliwość do najmłodszych i początkujących adeptów narciarstwa. Uczy z radością i pasją. Poza narciarstwem kocha żeglarstwo ----posiada patent żeglarza jachtowego, łyżwy, wspinaczkę i dobrą książkę.

julian

Julek

Prawdopodobnie urodził się z nartami na nogach 😉 Jest najmłodszym członkiem naszego zespołu, ale techniki narciarskiej może pozazdrościć mu wielu dorosłych. Przygodę z narciarstwem rozpoczął we wczesnym dzieciństwie. Brał udział w wielu zawodach narciarskich, które często kończył na podium. Poza stokiem narciarskim dużo czasu spędza na kortach tenisowych. „Po godzinach” jest pasjonatem brydża sportowego.

Wiktor

Wiktor

Związany ze sportem od najmłodszych lat. Posiada wiedzę z zakresu przygotowania Sprawnościowego dzięki uprawianiu piłki ręcznej i lekkoatletyki. Jako szczypiorniak grał w najmocniejszej lidze dolnośląskiej, powoływany do reprezentacji makroregionu. Jako kadet najlepszy w biegu sprinterskim na 100m w gminie, powiecie oraz byłym województwie Wałbrzyskim, czwarty w Dolnośląskim i trzeci w sztafecie 4x100m. W karierze wygrał kilkanaście turniejów tenisowych. Uczy i trenuje dzieci w tej pięknej dyscyplinie sportu. Jednak jego największą pasją jest narciarstwo alpejskie. Dynamiczna jazda carvingowa to jego żywioł. Trenował w klubie narciarskim „Czarna Góra”. Cały czas podnosi swoje umiejętności, przygotowując się do egzaminów PZT.