Uczymy jazdy na nartach w sposób szybki, łatwy i bezpieczny.
Nasze szkolenia przebiegają zgodnie z programem SiTN PZN.
Nasi instruktorzy to wyłącznie pasjonaci tego zawodu.
Jacek couch

Na wyjazdach grupowe  szkolenia narciarskie odbywają się w zależności od warunków od 9 lub 10 rano i trwają od 3 do 5 godzin. Dokładne informacje zawsze podajemy w opisie oferty w zakładce szkolenie.

Grupa przeznaczona dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem.

Zajęcia odbywają się na bardzo łagodnych i dobrze przygotowanych stokach, które pozwalają w bezpieczny sposób oswoić się z nowymi okolicznościami i poznać podstawy poruszania się na nartach.

Grupa przeznaczona dla potrafiących jeździć pługiem, którzy umieją już upadać, samodzielnie wstawać, kontrolować kierunek oraz prędkość jazdy na nartach, a także zatrzymywać się bezpiecznie.

Grupa dla narciarzy, którzy bardzo pewnie jeżdżą i skręcają pługiem i zaczynają jeździć na nartach równoległych.

Grupa zaawansowana, przeznaczona dla narciarzy prowadzących narty równolegle, mających opanowany skręt równoległy ślizgowy i skręt NW.

Cel szkolenia – opanowanie jazdy na krawędziach.

Grupa sportowa, dla narciarzy swobodnie jeżdżących wieloma technikami po wszystkich trasach, którzy mają  opanowane zarówno podstawowe jak i zaawansowane techniki jazdy na nartach.

Cel szkolenia – przygotowanie techniczne, taktyczne i kondycyjne do jazdy sportowej. Przygotowanie do kursów instruktorskich.

Na pierwszych zajęciach instruktorzy sprawdzają poziom umiejętności adeptów narciarstwa i istnieje możliwość przesunięcia uczestnika do innej grupy (wyższej lub niższej) odpowiednio do poziomu umiejętności.

Przesunięcia są jednak możliwe tylko wtedy, gdy w docelowych grupach są jeszcze miejsca, dlatego bardzo prosimy o staranny dobór grupy w chwili rezerwacji szkolenia.

Szkolenie narciarskie należy wykupić w momencie rezerwacji wyjazdu, nie gwarantujemy możliwości wykupienia szkolenia na miejscu!

Jacek i Julian

Jeżeli tylko warunki pozwalają, w miarę dostępności miejsc istnieje możliwość skorzystania z lekcji indywidualnych z naszym instruktorem narciarskim.

Lekcje indywidualne w promocyjnych cenach przeznaczone są wyłącznie dla uczestników naszych wyjazdów.

Zajęcia indywidualne można rezerwować i opłacać na miejscu!

 

wiktor